Чеська фірма ТОВ «KRUŽÍK»

На європейському ринку понад 14 років відома як виробник секційних воріт для гаражів та промислових воріт. Багатий досвід виробництва і продажу в Чехії і в Європі - фірма регулярно постачає свою продукцію в 11 європейських країн.

Сертифікат TÜV для всіх виробів фірми і сертифікат ISO 9001:2000 для системи управління якістю гарантують найсучаснішу технологію. Всі ворота для гаражів та промислові ворота «КРУЖИК» випробувані і сертифіковані за суворими вимогами безпеки європейського нормативу EN 13241-1.

Секції воріт виробляються з високо вуглецевої оцинкованої сталевої жерсті висотою в 500 або 610 мм, товщиною в 0,5 мм, по конкретних розмірах гаража замовника, поверхня пофарбована надстійкою порошковою фарбою. Ізоляційний наповнювач виготовлений з високоякісної ПУР піни товщиною до 40 мм.
Секції виготовляються за спеціальною технологією з матеріалів, що не містять і не створюють фреони, цвіль, бактерії та інсектициди. При пожежі не виділяються токсичні продукти. У всіх типів секцій - чудові ізоляційні властивості. Коефіцієнт теплопровідності 0.92W/m2K.

Автоматичні гаражні ворота давно вже перестали бути рідкістю. Не треба більше виходити з машини, щоб відкривати важкі ворота під дощем, снігом або в темряві. Просто натискаєте кнопку дистанційного керування, в'їжджаєте в освітлений двір або гараж, і ворота закриваються й надійно замикаються за вами при повторному натисканні кнопки. Ви можете вибрати режим автоматичного закриття воріт через зручний для вас інтервал часу. Що й говорити - комфорт і надійність!
Чеська фірма ТОВ «KRUŽÍK»
Фірма KRUŽÍK використовує тільки якісні приводи німецьких та італійських виробників, які завжди оснащені інтегрованим освітленням і відповідають усім вимогам з техніки безпеки. Такі приводи є ідеальним рішенням для автоматизації воріт гаража, тобто для Вашої зручності.

Дистанційне керування з плаваючим кодом є складовою частиною всіх електроприводів. Плаваючий код - важливий елемент максимальної охорони Вашого майна.
Пульт дистанційного керування передає заздалегідь закодований сигнал для відкриття й закриття воріт. Ви й тільки ви зможете відкривати ворота. Всі приводи в стелі оснащені автоматикою для максимальної безпеки, у разі контакту з будь-якою перешкодою вона миттєво зупинить ворота і потім включить зворотний хід.

У випадку якщо електроживлення відсутнє, електронна система автоматично блокує закриті ворота. Але ви можете без зусиль вручну відкрити й закрити ворота, використовуючи спеціальний ключ для разблокировки. Всі приводи сконструйовані з урахуванням вимог до економії електроенергії.
Дизайн
 • 1
  Дизайн вагонка (гофр)
  Ворота в дизайні вагонка (гофр) є справжньою класикою серед сучасних типів пресування. Їх вирізняє простий догляд та надійна робота, а завдяки чітким лініям і точним проміжкам між пластинами ці ворота підходять до будь-якого типу будинку та стін.

  Ворота-вагонка (гофр) виробляються в класичному білому кольорі, але за бажанням замовника можна виготовити в будь-якому кольорі відповідно до зразка RAL або в імітації дерева - золотий дуб, темний дуб і червоне дерево. На поверхнях всіх типів виділена структура дерева. Тільки у імітації золотого дуба можна ворота залишити з гладкою поверхнею.
 • 2
  Дизайн касета (фільонка)
  Касетні ворота вже багато років користуються великим попитом завдяки своєму специфічному вигляду, який добре підходить до архітектури вашого будинку. Касетні ворота пропонують відмінну охорону від насильницького проникнення.
  До касетних воріт добре підходить декоративне скло. Ворота завжди поставляються із структурою дерева стандартно - в білому кольорі. За бажанням можна вибрати з кольорів за зразком RAL або імітацію дерева - золотий дуб, темний дуб і махогон.
 • 3
  Дизайн гладкий
  Це модерне покриття воріт з сучасним і елегантним виглядом. Ворота, виготовлені без пресування, відмінно підходять до сучасної архітектури. Завдяки широкій кольоровій шкалі з гами кольорів RAL або імітації у кольорі золотого дуба можна без
  труднощів підібрати ворота, які гармонійно пасуватимуть до кольору будинку. Даний вид виготовляється завжди з гладкою поверхнею.
 • 4
  Дизайн лінія (широка вагонка)
  Ворота-лінія (широка вагонка) останнім часом стають все більш популярні для сучасного дизайну гаражів. Проточка створює оптично ясні і регулярні лінії. За бажанням можна вибрати колір з гами кольорів RAL, ворота завжди поставляються із структурою дерева woodgrain,
  тільки у імітації золотий дуб є можливість гладкої поверхні. Ворота виготовляються точно на замовлення (до сантиметра), тим самим кожен будівельний отвір буде щільно заповнено.
 • Кольорові гаражні ворота
  Завдяки можливості лакування всіх видів воріт широкою гамою кольорів RAL у власній лакіровочній майстерні ми здатні виконати будь-яке ваше побажання. Ворота, які підходять за кольором будинку або яких-небудь його частин, виглядають дуже гармонійно і привертають увагу гостей і перехожих.
 • Сталеві декорації і декоративне скло
  За допомогою різних мотивів вікон і декорацій зі сталі ви можете пристосувати дизайн до своєї власної фантазії. За допомогою використання декорацій відрізніть свої ворота від інших і підкресліть оригінальність конкретних воріт. Декоративні вікна відрізняються делікатністю і сучасним дизайном.
 • Імітація дерева
  Ворота з імітацією дерева виготовлені за технологією з високою стійкістю до навколишнього середовища, тому такі ворота чудово виглядатимуть довгі роки. На поверхні воріт чітко виділена структура дерева woodgrain. Плівка з імітацією дерева наноситься на секції вже при виготовленні панелі, і тим самим забезпечена монолітність, кольорова стійкість і цілісний вигляд. Імітація дерева є в трьох видах - золотий дуб, темний дуб і махагон.
 • Сталеві ворота (BASE +)
  Промислові ворота Base + призначені, перш за все, для промислових і складських об'єктів. Вони відрізняються прекрасними теплоізоляційними якостями. Їх конструкція заснована на вимогах до високої міцності, стійкості і зручної та безпечної маніпуляції. Виконання повних секцій цього типу воріт пропонуємо в популярному дизайні гофр білого або срібного кольору. За бажанням можна виготовити ці ворота будь-якого кольору по широкій палітрі кольорів RAL.
Алюмінієві ворота
 • ALM +
  Алюмінієві промислові ворота з максимальним заскленням дозволяють вже зовні показати те, що заслуговує перегляду зсередини. Цей варіант промислових воріт чудово підходить для автосалонів, тому що ворота з максимальним заскленням вже здалеку притягують зацікавлені погляди перехожих, які із задоволенням прийдуть подивитися і зсередини.

  За бажанням можна вибрати будь-яке забарвлення за зразками RAL. Ворота з максимальним заскленням шириною до 3000 мм без вертикальної перегородки, від 3001мм до 5000мм розділяються посередині однією вертикальною перегородкою для гарантії безпеки.
 • ALU +
  Алюмінієві ворота ALU + пропонують прекрасне рішення для новобудов або для перебудови промислових об'єктів до вимог на значне засклення інтер'єру.

  При використанні якісних матеріалів поєднується легкість і елегантність з міцністю і стабільністю. Безпека на підставі візуального контакту і максимальна стійкість проти корозії є основними якостями цього типу воріт.
Вдалої і надійної покупки!
 • м.Івано-Франківськ
 • м. Калуш
 • м. Долина
 • м. Бурштин
 • м. Перегінське
 • м. Тисмениця
 • м. Верховина
 • м. Стрий
 • м. Коломия
Вдалої і надійної покупки!