Склопакети

Склопакети займаюсь основну частину площі вікна (80%). Вони
зберігають тепло та захищають ваші вуха від шуму вулиці. Саме
тому їх вибору варто приділяти особливу увагу.
Якими бувають склопакети
За кількістю камер розрізняють одно- та двокамерні вироби.
Перші являють собою два склеєні листи товщиною по 4 мм. Другі складаються із трьох склеєних листів такої ж ширини. У першому випадку формується одна повітряна камера, у другому – дві.

Склопакети із більшою кількістю камер не виготовляють, оскільки їх виробництво вимагає серйозних витрат, і не додає виробам якихось особливих якісних відмінностей.

За властивостями склопакети поділяються на
  • енергоощадні
  • звукопоглинальні
Енергоощадні вироби мають здатність відбивати тепло назад у приміщення. Цей ефект досягається завдяки напиленню іонів срібла на внутрішньому склі. Система енергозбереження працює завдяки аргону (безпечного газу, яким наповнені камери).
Такі склопакети лише на 15% дорожчі, ніж звичайні, однак можуть зберегти у вашій оселі до 35% тепла.
Всередині систем температура на 3-6 градусів вища, ніж у стандартному склопакеті. Таким чином ризик випадання конденсату значно знижується.

Шумопоглинальні склопакети створені для тих, хто мешкає у квартирах з вікнами, що виходять на галасливі вулиці. Ці вироби мають потовщене зовнішнє скло й тому не пропускають голосні звуки.
Надійний склопакет: поради щодо вибору
Ретельна герметизація – запорука тепла у вашому домі
Якщо у вашому помешканні індивідуальне опалення, зверніть увагу на енергоощадні пакети. При цьому не обов'язково обирати двокамерний: кількість камер впливає на звукоізоляцію. Так, стандартний двокамерний склопакет демонструє нижчі показники збереження тепла, ніж однокамерний енергоощадний.

Якщо ж вікна будуть встановлені на балконі або в іншому нежитловому приміщенні, достатньо звичайного однокамерного склопакету.
Ретельна герметизація – запорука тепла у вашому домі
Для запайки склопакетів використовують бітумний герметик. Сумлінний виробник наносить його рівномірно на потужному обладнанні. Алюмінієва дистанція якісної продукції заповнена силікагелем. Так забезпечується поглинання залишку вологи.

Склопакети Steko виготовляються із високоякісної сировини з дотриманням стандартів виробництва, тому компанія гарантує правильну роботу та довгий термін служби своєї продукції. Склопакети Steko стоятимуть стільки ж, скільки і самі вікна.
  • 1
  • 2
  • 3